poniedziałek, 29 sierpnia 2016

Heropanti
Reżyseria - Sabbir Khan
Produkcja - Sajid Nadiadwala
Muzyka - Sajid - Wajid


Bablu - Tiger Shroff
Dimpy - Kriti Sanon
Chowdhary - Prakash Raj
Renu - Sandeepa Dhar
Rajjo - Vikram SinghHeropanti - film akcji, dramat wydany 23 maja 2014 roku. W filmie główne role grają debiutanci - Tiger Shroff i Kriti Sanon. Film jest ogólnie mówiąc całkiem fajny. Jest to film akcji a także romans, jednak dla mnie ten wątek miłosny jest w filmie gdzieś na drugim miejscu. Na pewno nie jest nudny, co chwilę coś się dzieje, dlatego seans szybko mija. Jednak bywały też sceny które niepotrzebnie się dłużyły, a nawet sam poczatek filmu. Tak jak dużo osób mówi że Salman Khan w każdym filmie musi pochwalić się mięśniami, tak też było w tym filmie z Tigerem, momentami to aż do przesady, nawet kiedy nie było to potrzebne. Heropanti jest remakiem filmu Telugu "Parugu". Nie oglądałam oryginału, ale myślę że kiedyś z czystej ciekawości do niego zajrzę. Jak na debiut aktorzy wypadli poprawnie bym powiedziała. Tiger mógł pochwalić się mięśniami w scenach walki i genialnym tańcem. Jednak sama gra aktorska nie powalała. Czasem był jak dla mnie lekko irytujący. Kriti widziałam wcześniej w 1: Nenokkadine, gdzie nie miała zbyt szans się wykazać. W Heropanti już miała taką okazje i myślę że wypadła lepiej niż w debiucie Telugu. Aczkolwiek na pewno mogło być lepiej. 
Soundtrack taki pól na pół. Najlepsza piosenka to zdecydowanie Whistle Baja. Muzyka wpada w uszy i jest bardzo kolorowa. Myśle że jest dużym plusem tego filmu. Jeszcze Tabah jest w miarę ładna. Rabba ma piękne krajobrazy, ale muzyka mi się kompletnie nie podoba. Tak jak Tiger tańczy nawet w tych wolniejszych piosenkach, tak czasem mam wrażenie że Kriti tylko stoi i ładnie wygląda. 


Chowdhary jest znany i bardzo szanowany w swojej wsi. Pewnego wieczoru ma odbyć się ślub jego starszej córki Renu. Mimo że dziewczyna nie chce wyjść za  tego którego wybrał jej ojciec, ten nie ma zamiaru ustąpić. Renu ucieka tuż przed ślubem z jej chłopakiem Rakeshem. Kiedy Chowdhary się o tym dowiaduje wpada we wściekłość, chce za wszelką cenę odnaleźć córkę. Jej ślad prowadzi do Bablu, przyjaciela Rakesha. On i jego przyjaciele zostają zamknięci w posiadłości Chowdharego, dopóki nie wyjawią gdzie znajduje się Renu. 
W międzyczasie Bablu opowiada przyjaciołom o niedawno spotkanej dziewczynie, w której sie zakochał. Nieoczekiwanie chłopak widzi ją także w posiadłości. Okazuje się że Dimpy jest siostrą Renu. 

Aby odnaleźć Renu, wszyscy udają się do Delhi. Jednak kiedy Dimpy odwzajemnia uczucie Bablu, ten zaczyna rozumieć postępowanie jej ojca, przez co oddala się od dziewczyny.


Piosenki:

1.Raat Bhar
2.Rabba
3.Whistle Baja
4.Tere Binaa
5.Tabah
6.The Pappi Song

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz