piątek, 8 lipca 2016

Band Baaja BaaraatReżyseria - Maneesh Sharma
Produkcja - Aditya Chopra
Muzyka - Salim-Sulaiman
Shruti Kakkar - Anushka Sharma
Bittoo Sharma - Ranveer Singh
Maqsood - Neeraj Sood
Preity - Kanksha
Band Baaja Baaraat "Zespoły, Rogi, Biesiada" - jest to komedia romantyczna, wydana 10 grudnia 2010 roku. Reżyser jak i zarówno Ranveer Singh byli debiutantami. I uważam że oboje świetnie sobie poradzili. Anushka również zagrała bardzo dobrze. Obie postacie od razu można polubić. Fabuła filmu nie jest zbyt oryginalna, ale nawet fajnie przedstawiona. Jedyny minus to taki że czasem sceny przy organizowaniu wesel nie potrzebnie się dłużyły.
 Soundtrack nie jest zbyt różnorodny. Zapamiętałam tylko dwie piosenki, pozostałe są do siebie bardzo podobne. Zdecydowanie najlepsza to Dum Dum. Słuchałam jej jeszcze zanim obejrzałam film i do tej pory bardzo często jej słucham. Uwielbiam ją, jest rewelacyjna. Druga to Aadha Ishq. Jest bardzo ładna i ma urocze video.

 Shruti jest studentką która chce rozkręcić własny biznes - organizowanie przyjęć weselnych. Bittoo również jest studentem który woli spędzać czas z kolegami niż nad nauką. Shruti i Bittoo poznają się na przyjęciu weselnym które dziewczyna pomaga zorganizować. Chłopak udaje przed nią kamerzyste. Wkrótce do Bittoo przyjeżdżają jego rodzice,  w celu zabrania go do domu. Jednak chłopak oznajmia im że otworzył własny biznes, czyli organizowanie wesel.
Bittoo chce zostać wspólnikiem Shruti. Mimo początkowej odmowy, zaczynają ze sobą współpracować. Otwierając własny biznes, szybko odnoszą sukces. Jednak wszystko się zmienia, kiedy pomiędzy wspólnikami zaczyna rodzić się uczucie.

 Piosenki:
1."Tarkeebein"
2."Baari Barsi"
3."Ainvayi Ainvayi"
4."Aadha Ishq"
5."Mitra"
6."Dum Dum"Brak komentarzy:

Prześlij komentarz