piątek, 12 sierpnia 2016

Hasee Toh Phasee

Reżyser - Vinil Mathew
Produkcja - Karan Johar, Vikas Bahl, Vikramaditya Motwane, Anurag Kashyap
Muzyka - Vishal - ShekharNikhil Bhardwaj - Sidharth Malhotra
Meeta Solanki - Parineeti Chopra
Karishma Solanki - Adah Sharma
ojciec Meety i Karishmy - Manoj Joshi
ojciec Nikhila - Sharat Saxena
matka Nikhila - Neena Kulkarni
brat Nikhila - Kabir - Samir Sharma
Abhinandan - Anil Mange
Salim - Sunil Upadhyay
Karan Johar - występ specjalny
Bobby Darling - występ specjalny w piosence "Drama Queen" Hasee Toh Phasee - komedia romantyczna, wydana 7 lutego 2014 roku. To był mój pierwszy film z Sidharthem i pierwszy z Parineeti.  Długo czekałam na ten film, a czas się zaczął dłużyć jak obejrzałam trailer, który był świetny. Film mnie nie zawiódł, oglądałam już kilka razy i jak dotąd mi się nie znudził. To jeden z moich ulubionych filmów. Świetna komedia. Całość jest ciekawie zrobiona. Fabuła może nie jest zbyt oryginalna, ale bardzo fajnie przedstawiona. Film ma dużą dawkę śmiechu. Bardzo często go oglądam na poprawę humoru :D Sidharth był świetny. Z filmu na film jest coraz lepszy. Parineeti również zagrała rewelacyjnie. Stworzyli razem świetny duet. Z chęcią obejrzałabym ich razem w innym filmie. Adah Sharma tak samo oglądałam po raz pierwszy na ekranie. Nie miała za bardzo jak wykazać się grą, jednak ostatecznie zagrała dobrze. Po raz pierwszy w pozytywnej roli widziałam Manoja Joshi i był świetny. O wiele bardziej wolę go w takich rolach niż negatywnych. Choć bardzo dobrze sobie radzi w obu. 


Soundtrack z filmu to właściwie nic specjalnego. Żadna z piosenek jakoś wyjątkowo mi się nie spodobała. Były bardzo dobre, ale po prostu bez szału. "Punjabi Wedding Song" i "Shake It Like Shammi"  były nawet fajne. Jednak najbardziej podobają mi się "Zehnaseeb" i "Ishq Bulaava". Są prześliczne i mają bardzo ładne videa. 
Nikhil i Meeta są dziećmi które uwielbiają kombinować i psocić. Nie są oczywiście tymi "idealnymi" dziećmi swoich rodziców. Jako dorośli, Nikhil spotyka Meete na przyjęciu weselnym. Dziewczyna ucieka z domu, Nikhil postanawia jej pomóc. Na tym samym przyjęciu poznaje piękną Karishme. 7 lat później. Nikhil jest biznesmenem, a Karishma aktorką. Zaręczają się z przekonaniem że są dla siebie idealni. Wkrótce Karishma prosi narzeczonego aby zajął się jej gościem Meeta, a także żeby trzymał ją z dala od rodziny. Dziewczyna 7 lat temu uciekając z domu, okradła swojego ojca. Jednak ostatecznie Nikhil zabiera ją do swojego domu. 
Wkrótce okazuje się że Meeta jest siostrą Karishmy. A podczas wspólnie spędzonych chwil ona i Nikhil zakochują się w sobie. 


Piosenki:
1."Shake It Like Shammi"
2."Ishq Bulaava"
3."Punjabi Wedding Song"
4."Zehnaseeb"
5."Manchala"
6."Drama Queen"


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz