niedziela, 10 lipca 2016

I,Me Aur Main

Reżyseria - Kapil Sharma
Produkcja - Goldie Behl, Shrishti Behl Arya
Muzyka - Falak Shabir
Ishaan Sabharwal - John Abraham
Anushka Lal - Chitrangada Singh
Gauri Dandekar -  Prachi Desai
Nisha Sabharwal - Zarina Wahab
Beena Chandok - Raima Sen
Amala - Sheena Shahabadi


I, Me Aur Main - romans, wydany 1 marca 2013 roku. Film jest dobry, taki lekki seans. Bardzo szybko mi zleciało oglądanie. Jednak nie jest to ambitny film, a sam John grał w lepszych filmach. Jest dużo humoru i gdzieś tam trochę wzruszenia. John zagrał dobrze, tak samo Prachi jednak nie polubiłam zbytnio ich postaci. Szczególnie Prachi. Chitrangada również zagrała dobrze i w tym filmie już bardziej ją polubiłam. Poza tym John słodko wyglądał z małym dzieckiem. Koniec filmu trochę mnie rozczarował, spodziewałam się trochę innego zakończenia.
Soundtrack taki średni, nic specjalnego. Żadna piosenka nie zapadła mi pamięć. Po ponownym przesłuchaniu jedynie mogę powiedzieć że Meri Jaaniye  i Saajna, są nawet ładne.
Ishaan jest przystojnym facetem, który lubi się bawić. Jest producentem muzycznym mieszkającym u swojej dziewczyny - Anushki. Pewnego dnia dziewczyna chce aby Ishaan zapoznał ją z jego rodzicami. Ishaan przebywa wieczorem na imprezie, gdzie jest tak zajęty podrywaniem pewnej dziewczyny że traci poczucie czasu i ponownie wraca do domu spóźniony. Jednak Anushka nie ma zamiaru wybaczyć Ishaanowi i nie wpuszcza go do mieszkania. Mimo prób odzyskania dziewczyny - Ishaan zostaje wyrzucony z domu.


Znajduje własne mieszkanie i zapoznaje się ze swoją nową sąsiadką - Gauri. Zaprzyjaźniają się ze sobą. Po pewnym czasie Anushka wyjawia swojej najlepszej przyjaciółce że jest w ciąży. Dziewczyna chce się spotkać z Ishaanem, jednak ten przyprowadza Gauri. Anushka decyduje się sama wychować dziecko. W tym czasie Ishaan i Gauri zakochują się w sobie.


Piosenki:
1."Capuchino"
2."Saajna"
3."Nasha Nasha"
4."Darbadar"
5."Meri Jaaniye"
6."Na Jaane"


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz