sobota, 9 lipca 2016

Chalte Chalte

Reżyseria - Aziz Mirza
Produkcja - Shah Rukh Khan, Juhi Chawla, Aziz Mirza
Muzyka - Jatin-Lalit
Raj Mathur - Shah Rukh Khan
Priya Chopra - Rani Mukerji
Anna Mausi - Lillete Dubey
Manubhai - Satish Shah
Sameer - Jas Arora
Nandu - Johnny Lever
Listonosz - Hyder Ali


Chalte Chalte "Blisko Siebie" - dramat romantyczny, wydany 13 czerwca 2003 roku. Film mi się podobał, jednak nie jest najlepszy ani w filmografii SRK ani Rani. Fabuła nie jest oryginalna, ale na pewno w jakimś stopniu znajoma. Film przedstawia znany i powszechny temat, z którego możemy wiele wynieść. Ogółem film jest bardzo wzruszający, szczególnie ostatnie sceny. Jednak jest też dużo wątków komediowych, więc można się też nieźle uśmiać.
Obsada spisała się bardzo dobrze. Zarówno SRK i Rani spisali się znakomicie. Tworzą bardzo udany duet, jednak nie należą do moich ulubionych par, szczerze mówiąc. Pozostali aktorzy jak Lillete czy Satish, wnosili wiele humoru do filmu.
Soundtrack jest świetny. Do moich ulubionych piosenek z filmu na pewno wchodzi Suno Na Suno Na i Tauba Tumhare Yeh Ishaare. Są śliczne i mają cudowne videa. Zawsze się rozklejam na Layi Ve Na Gaye. Ma coś w sobie ta piosenka, że nie mogę jej przesłuchać bez łez. Również piosenka tytułowa, jest też wzruszająca.
Raj ma własną firme eksportową. Jest zapominalski i niepoukładany. Natomiast Priya pochodzi z Grecji i jest jedną z najlepszych projektantek mody. Te dwa przeciwieństwa poznają się w wypadku samochodowym. Raj jest oczarowany piękną dziewczyną. Ponowne spotykają się na weselu u znajomych, gdzie w końcu się zaprzyjaźniają. Wkrótce Raj wyznaje miłość Priyi, jednak ona oznajmia mu że jest już zaręczona. Następnego dnia Priya leci do Aten, na ślub.


Piosenki:
1."Dagariya Chalo"
2."Gum Shuda"
3."Suno Na Suno Na"
4."Tauba Tumhare Yeh Ishaare"
5."Tujhpar Gagan Se"
6."Layi Ve Na Gaye"


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz