środa, 13 lipca 2016

Lootera

 
Reżyseria -  Vikramaditya Motwane
Produkcja - Anurag Kashyap, Ekta Kapoor
Muzyka - Amit Trivedi
 
 
 
 
Varun Shrivastav/Atmanand Tripathi - Ranveer Singh
Pakhi Roy Chaudhary - Sonakshi Sinha
Zamindar - Barun Chanda
 Devdas - Vikrant Massey
 A.K.Bajpai - Arif Zakaria
Shyama - Divya Dutta
Inspektor K.N. Singh - Adil Hussain
 
 
 Lootera "Złodziej" - romans, dramat, wydany 5 lipca 2013 roku. Film wspominam bardzo miło. Uważam że jest jednym z lepszych z 2013 roku. Jest oparty na powieści "The Last Leaf". Fabuła filmu jest bardzo ciekawa, w ogóle się nie nudziłam podczas seansu. Lootera jest zarazem zabawny i bardzo wzruszający. To naprawdę przepiękna historia z niesamowitą końcówką. Jestem pewna że jeszcze nie raz wróce do tej produkcji.
 
 
Aktorzy spisali się fantastycznie. Zarówno Ranveer i Sonakshi mogli się wykazać. Choć bardziej Ranveer w drugiej części filmu. Byli znakomity. Lootera był moim pierwszym filmem z Sonakshi. I uważam że bardzo trafionym, bo od razu ją polubiłam. Jako duet również mi się podobali.
 
 
 
Piosenki są ładne, ale nie zapadają w pamięć. Są do siebie bardzo podobne. Jednak z nich wszystkich, najładniejsza jest Manmarziyan.
 
 
 
1953 rok. Zamindar, jeden z najbogatszych ludzi w wiosce, ma chorującą córkę Pakhi. Pewnego dnia dziewczyna próbuje jazdy samochodem i powoduje wypadek. Ten sam mężczyzna - Varun, kilka dni później pojawia się w jej domu. Okazuje się że jest archeologiem, który przybył aby zbadać ruiny świątyni, które należą do Zamindara. Wkrótce Pakhi i Varun zakochują się w sobie.
  
 
Mimo że Varun początkowo nie chce się ożenić z Pakhi ze względu na wuja, ostatecznie zgadza się. Jednak w dniu wyjazdu znika i Varun i cenny posąg ze świątyni. Okazuje się także, że jego papiery były podrabiane.
 
 
 


 
 
 

Piosenki:

1."Saawar Loon"

2."Ankahee"
3."Monta Re"
4."Manmarziyan"
5."Shikayatein"
6."Zinda"

 
 
 
 
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz