niedziela, 10 lipca 2016

Yeh Jawaani Hai Deewani

Reżyseria - Ayan Mukerji
Produkcja - Hiroo Yash Johar, Karan Johar
Muzyka - Pritam
Kabir "Bunny" Thapar - Ranbir Kapoor
Naina Talwar - Deepika Padukone
Aditi Mehra - Kalki Koechlin
Avinash "Avi" - Aditya Roy Kapur
Madhuri Dixit - występ specjalny w piosence "Ghagra"


Yeh Jawaani Hai Deewani "Ta młodość jest szalona" - dramat romantyczny, wydany 31 maja 2013 roku. Film jest rewelacyjny!!!Może nawet trochę lepszy od Chennai Express. To był drugi film pary Deepika - Ranbir. Oboje zagrali świetnie. Wcześniej oglądałam chyba 2 filmy z Ranbirem i polubiłam go, ale teraz go "pokochałam", robi niepowtarzalne miny. Film może nie jest wysokich lotów, ale jednak bardzo mi się podobał. Nie nudził mnie, historia była przedstawiona bardzo ciekawie. Było dużo humoru, ale też i wzruszenia.
Historia jest przedstawiona w taki sposób, że widzimy naszych bohaterów na przestrzeni kilku lat. Możemy zobaczyć jak się zmienili, z jakimi problemami się zmagają. Ranbir i Deepika zagrali rewelacyjnie. Uwielbiam ich duet, jest między nimi niesamowita chemia. Kalki i Aditya również byli znakomici.
Muzyka jest wspaniała. Uwielbiam piosenke Balam Pichkari. Dla mnie jest najlepsza z całego soundtracku. Piosenki ze święta Holi, są zawsze cudowne, tak samo było tu. Świetne są też Badtameez Dil i Dilliwaali Girlfriend. Choć z tych dwóch bardziej lubię Badtameez Dil. I ten taniec Ranbira *_* Śliczna jest też Subhanallah i Kabira.
Naina studiuje medycynę. Od zawsze była najlepszą uczennicą. Wkrótce spotyka Aditi, starą znajomą ze szkoły. Dziewczyna opowiada jej ze razem z pozostałymi znajomymi Bunny i Avi, wyjeżdża na wycieczkę do Manali. To sprawia, że Naina chce oderwać się od swojego nudnego życia, spróbować czegoś innego niż tylko zdobywanie dobrych ocen. I tak się staje. Na wycieczce, Bunny pokazuje jej inne życie. Naina w końcu zaczyna być radosna. Wkrótce zaczyna także czuć coś więcej do Bunnego. Jednak kiedy chce mu to wyznać, okazuje się ze Bunny wyjeżdża na studia do Chicago.

Osiem lat później, Bunny jest fotografem. Udało mu się spełnić marzenia i jeździ po całym świecie. Natomiast Naina jest lekarzem. Spotykają się ponownie na zaręczynach Aditi. W końcu oboje wyznają sobie miłość. Mimo tego Naina nie chce być z Bunny.Piosenki:
1."Ghagra"
2."Subhanallah"
3."Balam Pichkari"
4."Ilahi"
5."Badtameez Dil"
6."Dilliwaali Girlfriend"
7."Kabira"


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz