sobota, 9 lipca 2016

Bunty Aur Babli

Reżyseria - Shaad Ali
Produkcja - Yash Chopra, Aditya Chopra
Muzyka - Shankar-Ehsaan-Loy
Rakesh /Bunty - Abhishek Bachchan
Vimmi /Babli - Rani Mukherjee
Dashrath Singh - Amitabh Bachchan
Aishwarya Rai - występ specjalny w piosence Kajra Re


Bunty Aur Babli - komedia, wydana 27 maja 2005 roku. Bohaterowie są inspirowani amerykańskimi postaciami Bonnie i Clayde. Jednak wersja Bollywoodzka w odróżnieniu od tej, ma charakter komedii. Film bardzo mi się podoba, nie nudzi mi się, dlatego co jakiś czas do niego wracam. BB spełnia się całkowicie jako komedia. Jest wiele scen, na których można wybuchnąć śmiechem. Aktorzy idealnie wpasowali się w swoje role, nie widziałabym na ich miejscu kogoś innego. Abhishek i Rani spisali się na medal. Byli rewelacyjni, również jako duet. Amitabh nie został z tyłu. Był świetny. Ciekawie tak zobaczyć ojca i syna w jednym filmie, jednak chyba bardziej podobali mi się w KANK.
Muzyka jest świetna. Nie ma ani jednej piosenki, która by mi się nie spodobała. Nie umiem nawet wybrać najlepszej. Są jednak trzy które wyróżniają się od pozostałych. Śliczna jest Chup Chup Ke. Ma taki świetny klimat, jest naprawdę bardzo ładna. A video jest cudowne. Nach Baliye również genialna. Uwielbiam tą piosenkę. A Abhishek i Rani wyglądają w niej super. Nie można też pominąć Kajra Re z Aishwarya. Rewelacyjna piosenka, dodatkowo z takim trio jak Abhi, Ash i BigB, nie do zastąpienia. No i oczywiście BNB z rapującym Amitabhem... :D
Rakesh i Vimmi mieszkają w małych wioskach, jednak od zawsze marzą o ich opuszczeniu i zrobieniu wielkiej kariery, spełniając swoje marzenia. Jednak nie są rozumiani przez swoich rodziców. Rakesh ma pójść w ślady ojca, a Vimmi wyjść za mąż. Aby temu zapobiec uciekają z domu.

Jednak w mieście, nie wszystko jest takie kolorowe. Zawiedzeni, myślą o powrocie do domu. Kiedy się spotykają, mając podobne problemy, wpadają na pewien pomysł.

Zaczynają kantować ludzi, jako Bunty i Babli. Jednak kiedy ich oszustwa stają się sławne w całych Indiach, w ślad za nimi rusza nieustraszony oficer Dashranth.

Piosenki
1."Dhadak Dhadak"
2."Nach Baliye"
3."Bunty Aur Babli"
4."Chup Chup Ke"
5."Kajra Re"
6."B N B"


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz