czwartek, 7 lipca 2016

Bluffmaster!


 
Reżyseria - Rohan Sippy
Produkcja - Ramesh Sippy
Muzyka - Duet Vishal - Shekhar
Roy - Abhishek Bachchan
Simmi - Priyanka Chopra
Aditya "Dittu" Srivastav - Riteish Deshmukh
Dr.Bhalerao - Boman Irani
Chandrakant Parikh - Nana PatekarBluffmaster - komedia, wydana 16 grudnia 2005 roku. Bardzo dobry film. Co prawda było kilka scen które mi się nudziły, to jednak warto wytrwać do końcówki, która wręcz wbija w siedzenie. Takiego zakończenia nigdy bym się nie spodziewała. Za co duży plus :D Jednak nie ma w sobie tego czegoś, żeby chciało się do niego ponownie wracać.
Obsada spisała się bardzo dobrze. Wydaje mi się tylko że Abhishek mógł dać z siebie jeszcze więcej. Z Priyanka stworzyli fajny duet, aczkolwiek nie będą moim ulubionym duetem na pewno. Priyanka nie miała czym się popisać, jej rola była bardzo ograniczona. Jednak na tyle ile mogła, wykazała się dobrze. Boman również był genialny. Jego postać wnosiła dużo śmiechu. Bluffmaster był moim pierwszym filmem z Riteishem. Zagrał dobrze, choć patrząc na jego obecne filmy, można powiedzieć że wyrobił się z grą.
Soundtrack jest świetny. Lubię wszystkie piosenki z jednym wyjątkiem - Sabse Bada Rupaiyya. Jakoś nie przypadła mi do gustu. Za to uwielbiam Right Here Right Now. Jest śliczna i ma równie ładne video. Bardzo lubię też Say Na Say Na. Jest bardzo ładna. Bure Bure z Arashem, również świetne i szybko zapada w pamięć.
 Roy jest królem blefu, potrafi oszukać każdego bez wyjątku. On i Simmi spotykają się od pół roku. Dziewczyna nie ma pojęcia czym zajmuje się jej chłopak. Roy oświadcza się jej, podczas zaręczyn, zjawia się przyjaciel ojca dziewczyny który widząc zięcia przyjaciela oznajmia mu że jest on oszustem.

 Roy trafia na Dittu, kolejnego blefiarza jednak mniej doświadczonego. Kiedy Dittu mu pomaga, zostają wspólnikami.

 Piosenki:
1."Sabse Bada Rupaiyya"
2."Say Na Say Na"
3."Bure Bure"
4."Right Here Right Now"


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz