środa, 13 lipca 2016

3 Idiots

 
Reżyseria - Rajkumar Hirani
Produkcja - Vidhu Vinod Chopra
Muzyka - Shantanu Moitra
 
 
 
Ranchoddas Shyamaldas Chanchad/Chhote - Aamir Khan
Pia Sahasrabuddhe - Kareena Kapoor
Farhan Qureshi  - R. Madhavan
Raju Rastogi  - Sharman Joshi
Dr. Viru Sahasrabuddhe "Wirus" - Boman Irani
Chatur Ramalingam - Omi Vaidya
Man Mohan "Milimetr" - Rahul Kumar
Mona Sahasrabuddhe - Mona Singh
Suhas Tandon - Sanjay Lafont
 
 
 
 

3 Idiots - komedia, wydana 25 grudnia 2009 roku. 3 Idiots był filmem który pobił rekord oglądalności. Rekord był nie do pobicia przez 4 lata. To na pewno dobry film. Fabuła jest oryginalna i ciekawa, ale jednak trochę się wynudziłam podczas seansu. Jest na pewno duża dawka humoru, ale nie brakowało też wzruszenia. Mimo to raczej nie zabiorę się za powtórkę.
 
 
Obejrzałam ze względu na Aamira i Kareene. Oni sami byli znakomici, szczególnie Aamir, uroczy był i te jego miny :D Jest największym plusem tego filmu. Duet wypadł bardzo dobrze. Choć Kareeny było dość mało, jej postać była bardzo ograniczona. Ale chyba nie ma się co dziwić, film jest głównie o przyjaźni, a wątek miłosny, zaledwie tłem. Główni bohaterowie, również stworzyli ciekawe trio.
 
 
Soundtrack jest w porządku. Najlepsza piosenka to Zoobi Doobi. Jest świetna i ma śliczne video. Szybko zapada w pamięć. Jeszcze Aal Izz Well przykuwa uwagę. Ma zabawne video.
 
 
Farhan i Raju chcą odnaleźć dawnego przyjaciela - Chhote. Który po skończeniu szkoły, nagle zniknął.
 
10 lat wcześniej. Farhan, Raju i Chhote zaczynają nauke w jednej z najlepszych szkół w Indiach. Chhote wyróżnia się ze wszystkich, podpada także wszystkim nauczycielom, również dyrektorowi.
 


 
Pewnego wieczoru wkradają się na pobliskie wesele. Tam Chhote poznaje Pie, jednak nie robi dobrego wrażenia na dziewczynie. Jednak wkrótce zakochują się w sobie.
  
 
 
 
Piosenki:
1."Aal Izz Well"
2."Give Me Some Sunshine"
3."Zoobi Doobi"
4."Jaane Nahin Denge Tujhe"
5."Behti Hawa Sa Tha Woh "

 
 
 
 
 
 
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz