czwartek, 7 lipca 2016

Billu

Reżyseria - Priyadarshan
Produkcja - Shahrukh Khan,Gauri Khan
Muzyka - Pritam Chakraborty
Billu Barber - Irfan Khan
Bindiya - Lara Dutta
Sahir Khan - Shah Rukh Khan
Daamchand - Om Puri
Pani Gahalot - Rasika Joshi
Madan - Jagdish
Nobat Chacha - Govardhan Asrani
Jhallan Kumar - Rajpal Yadav
Damodar Dubey - Manoj Joshi
Deepika Padukone - gościnnie w piosence "Love Mera Hit Hit"
Kareena Kapoor - gościnnie w piosence "Marjaani"
Priyanka Chopra - gościnnie w piosence "You Get Me Rocking & Reeling"

Billu - to dramat, wydany 13 lutego 2009 roku. Billu to ciekawy film, z bardzo dobrą historią. Głównym wątkiem filmu jest przyjaźń. Myślę, że to bardzo fajna odmiana, patrząc na to że mało jest filmów z takim tematem w roli głównej. Historia bardzo mi się podoba, można także liczyć na nie małe wzruszenie. Więc jest jak najbardziej wart polecenia.

 Obsada spisała się fenomenalnie. Mimo że nie przepadam za Irfanem, to nawet jego bym nie zmieniła w tym filmie. SRK jak zawsze nic dodać, nic ująć. Irfan odegrał swoją role bardzo dobrze, tak samo jak Lara. Jednak chemii między nimi to nie było.
Soundtrack jest świetny. Są trzy piosenki które do dzisiaj bardzo często słucham: Love Mera Hit Hit, Marjaani i Khudaya Khair. Uwielbiam je *_* Mają też rewelacyjne videa<3 cz="" e="" maj="" muzyki="" opr="" rewelacyjne="" span="" tak="" videa.="">
 Bilas Pardesi - zwany Billu, fryzjer w małej wiosce Budbuda z wielkim trudem utrzymuje rodzine, żone Bindye i dwójke dzieci. W jego salonie też nie jest najlepiej. Na dodatek jego ostatnich klientów przejmuje fryzjer nowego salonu.Mega gwiazda Sahir Khan kręci nowy film. W tym celu przybywa do wioski, na kręcenie zdjęć. Przybycie takiej gwiazdy powoduje we wsi niemałe zamieszanie. Dzieci Billu informują go o tym zdarzeniu. Okazuje się że Sahir to były przyjaciel Billu.Wieść o tej przyjaźni rozniosła się po wsi jak błyskawica. Billu i jego rodzina stali się chwałą Budbudy. Szkoła zwolniła go nawet z płacenia czesnego w zamian za sprowadzenie Sahira Khana do szkoły. Jednak każda próba kontaktu z Sahirem, spotyka się z niepowodzeniem. Wkrótce wioska dochodzi do wniosku, że Billu nie zna Sahira, a były to tylko kłamstwa. Zhańbiona rodzina ukrywa się przed mieszkańcami.Piosenki:
1."Love mera hit hit"
2."Ae aa o"
3."Billoo bhayankar"
4."Khudaya khair"
5."Marjaani"
6."Jaoon kahan"

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz